שאלות ותשובות

המוצרים שלנו

בהחלט! כלל המוצרים הרפואיים שלנו מאושרים ע״י משרד הבריאות הישראלי והאירופאי. זאת ועוד, משחת Health Cream (קרם בריאות) אף מאושר אמ״ר ישראלי.

הרכיב הייחודי שלנו הוא שמן זית מועשר באוזון (O3) – המחדיר חמצן לרקמות הפגועות ומאיץ את שיקום העור. בנוסף לרכיב ייחודי זה, אנו משתמשים בשמניים טבעיים ואיכותיים ביותר אשר גם הם בעלי תכונות של חיטוי, שיקום וריפוי העור.

כן, כלל המוצרים שלנו מכילים רכיבים טבעיים מובחרים, למעט משחת Health Cream (קרם בריאות) – בה בנוסף לרכיב הייחודי של זמן זית מועשר באוזון (O3) יש את רכיב הפראפין.

ממש כאן באתר תוכלו למצוא בדיוק איזה מוצר מתאים לכם! בחרו במוצר שבו אתם מעוניינים וקראו את הפירוט אודותיו. לא בטוחים? צרו עמנו קשר >

לא! אנו נגד ביצוע ניסויים על בעלי חיים! ואולם, אנו מאמינים כי מה שטוב לאדם במידה רבה טוב גם לבעל החיים. בהתאם לכך, לאור איכות המוצרים שלנו דווחנו כי לקוחות רבים, לרבות מרכזים וטרינריים, השתמשו במשחת Cream Health (קרם בריאות), על בעלי החיים שלהם לאחר פציעות, חתכים וכוויות והחלימו ללא היווצרות חיידקים, זיהומים וללא כל תופעות לוואי!

אנו משתמשים ברכיבים טבעיים בלבד במוצרינו השונים, ללא כל תוספות כימיות. המשחות והשמנים שלנו מיועדים לטיפול חיצוני ומקומי, ולכן ניתנים לשימוש במהלך הריון (כל עוד לא ידועה רגישות לאחד מהמרכיבים כמובן) אם כי לא בוצעו מחקרים קליניים הבודקים את השפעת השמנים האתריים על נשים בהריון.

אנו מזמינים אתכם לנסות את המוצרים שלנו ובמידה ולא תהיו מרוצים ניתן להחזיר תוך 30 יום ולקבל החזר כספי. עד כדי כך אנו מאמינים במוצרים שלנו!

בהחלט! בייחוד מוצר ״אוזון רליף – Ozon Relief ״– לאחר גילוח, ומוצר ״Ozon Pedical – אוזון פדיקל״ לטיפול בפטרת הציפורניים.

בהחלט! כלל המוצרים שלנו ניתנים לשימוש גם בקרב ילדים.

הזמנה ותשלום

ממש כאן בדף החנות ניתן להזמין את המוצרים הרפואיים שלנו ולקבל עד 4 ימי עסקים לפתח ביתכם.

ניתן לשלם בכל אחד מחברות כרטיסי האשראי, ביט ואפל פיי.

בהחלט! עד שלושה תשלומים ללא ריבית.

לאחר הוספת המוצר לסל הקניות, תועבר לדף ״מעבר לתשלום״ שם ניתן להזין את קוד הקופון וללחוץ על ״החלת קופון״. בלחיצה זו, הקוד יוזן למערכת ומחיר המוצר יתעדכן.

משלוחים והחזרות

לכל מקום בישראל.

אנו מתחייבים על הגעת המשלוח תוך 4 ימי עסקים.

במידה ורכשת מוצרים בסכום של 299 ש״ח ומעלה – המשלוח לגמרי עלינו בחינם! במידה ורכשת מוצרים בסכום הנמוך מ-299 ש״ח – עלות המשלוח 29 ש״ח בלבד.

בהחלט, ניתן להגיע לאסוף מהמפעל שלנו את המוצרים שהזמנתם באתר. המפעל בכתובת התעשייה 4, הרטוב א׳, בית שמש.

מסיבה מסוימת לא הייתם מרוצים מהמוצר שלנו, אנו מאפשרים להחזירו תוך 30 יום מביצוע ההזמנה ולקבל החזר כספי. למידע נוסף ראו מדיניות משלוחים והחזרות. זה כמה אנו מאמינים במוצרים שלנו!

חברת המשלוחים תשלח אליכם מסרון דרכו תוכלו לבדוק את סטטוס המשלוח.

במקרים דחופים בהם אתם זקוקים למוצרים במהירות, צרו עמנו קשר ונעשה ככל האפשר לסייע לכם.

איך ניתן לצור עמכם קשר?

לכל מקום בישראל.

אפשר להציע לכם שת״פ עסקי?

בהחלט נשמח לשמוע על שת״פ עסקי. נא צרו עמנו קשר במייל office@ozon-medical.com

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

 

ולעבור לאתר בשפה המתאימה