המעבדות שלנו

מעבדות אי וו מדיקל הוקמו בשנת 2020 באזור התעשייה הרטוב א׳ מטה יהודה, וזאת על מנת לאפשר את ייצור המשחה האהובה והמוכרת – Health Cream, בתנאים אופטימליים ותחת רגולציה מחמירה ופיקוחנו הקפדני. הקמה זו, נועדה להגשים את חזוננו בפיתוח והרחבת קווי מוצרים נוספים מבוססי הרכיב הייחודי שלנו – שמן זית מועשר באוזון (O₃). הקמה זו, הביאה לידי ביטוי את החשיבות העליונה מבחינתנו במתן תו איכות למוצרינו, שכן כל מוצרי אוזון מדיקל מפותחים ומיוצרים על ידינו, ואנו גם אלו האמונים על בקרת איכותם (QC).

במרוצת השנים, אנו עובדים ללא לאות על מחקר, פיתוח וייצור מוצרי אוזון מדיקל ונרגשים על הצלחתנו בפיתוח מוצרים אפקטיביים למגוון בעיות עוריות – המאושרים בישראל, באירופה ובמדינות נוספות בעולם. התמקדותנו הינה במחקר, פיתוח וייצור מוצרים איכותיים ובטוחים המשלבים את חומר הגלם הייחודי שלנו – שמן זית מועשר באוזון (O₃), יחד עם חומרי גלם טבעיים באיכות הגבוהה ביותר, המסייעים לתהליך הריפוי הטבעי של הרקמות הפגועות.

מחלקת המחקר שלנו מרחיבה את היריעה בכל הקשור לסגולות גז האוזון והשימוש בו במשחות רפואיות ככלל וכשמן זית מועשר בגז אוזון בפרט. פיתוח מוצרי אוזון מדיקל מבוסס על הוכחות קליניות רבות שנים ומחקרים מדעיים אשר פורסמו בכתבי העת מהחשובים ביותר של עולם הרפואה, בין היתר ע״י ד״ר איל עטיאס בעצמו וקולגות בכירות נוספות.

נדגיש כי מוצרינו מיוצרים בישראל תחת פיקוח הדוק ללא חומרים נלווים או מייצבים, וכי אנו מתנגדים בתוקף לניסויים בבעלי חיים.

מערכת הניהול שלנו, הבטחת האיכות וכלל תהליכי הפיתוח והייצור, עומדים בתקני איכות בינלאומיים, עם מערכות בקרה ולמידה רציפות. מעת לעת מתבצעות ביקורות של גופים מוסמכים במעבדותינו ואנו שמחים לעמוד בהם פעם אחר פעם. 

  • ISO 9001 – התקן הבינלאומי לניהול איכות.
  • ISO 22716 – התקן המפרט את דרישות הייצור הנאותות למפעלי קוסמטיקה – GMP.
  • ISO 13485 – התקן לייצור מכשור ואמצעים רפואיים.
  • ISO Golden Mark – תו תקן לחברות העומדות בשלושה תקנים או יותר בסטנדרטים הגבוהים ביותר
  • כלל מוצרינו ברישיון משרד הבריאות הישראלי.
  • אישורי CPNP מטעם משרד הבריאות של האיחוד האירופי

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

 

ולעבור לאתר בשפה המתאימה