מדיניות משלוחים והחזרות

תודה שרכשתם באתר אוזון מדיקל מבית אי וו מדיקל בע”מ!

להלן הסברים אודות מדיניות המשלוחים וההחזרות של חברתנו:

1. מסירה

הפריטים שרכשתם ימסרו לכתובתכם על פי תנאי האספקה בהם בחרתם בעת הרכישה:

משלוח עד הבית (29 ₪ או בחינם למזמינים מעל 299 ₪)- אספקה עד ארבעה ימי עסקים מיום קבלת האישור מחברת האשראי בהתאם למקום מגוריכם.

איסוף עצמי – ניתן לאסוף את ההזמנה מכתובת המפעל “אי וו מדיקל” המייצר אותן, לאחר קבלת האישור מחברת האשראי ובהתאם לשעות הפעילות:

“אי וו מדיקל”: התעשייה 4, א.ת. הר-טוב א’, מועצה אזורית מטה יהודה, ישראל (מיקוד 9980101) – שעות פעילות: א’-ה’ 08:00-16:00.

איסוף עצמי בכפוף להצגת קבלה אלקטרונית ותעודת זהות של המזמין.

במקרים דחופים ניתן לפנות טלפונית גם לאחר שעות הפעילות ונסייע לכם ככל האפשר.

עבור המשלוחים אנו נשתמש בשירותי משלוח של חברות שילוח צדדי ג’ (“שותפי המשלוח“) לצורך מסירת ההזמנה. שירותי המשלוח המסופקים על ידי שותפי המשלוח, יהיו בשטחי מדינת ישראל בלבד ולפי תנאי שותפי המשלוח כאמור. בהסכמתכם לתנאי האתר, אתם מאשרים מעבר מידע נחוץ לביצוע המשלוח אל שותפי המשלוח כאמור.

2. בדיקת המשלוח

עם קבלת המשלוח, מתבקש הלקוח לבדוק את תכולת המשלוח ולוודא את התאמתו להזמנה והן לחשבונית שנמסרה לו. לקוח שקיבל מוצר פגום ו/או מוצר שאינו תואם את הזמנתו, רשאי לפנות לשירות הלקוחות של החברה באחת הדרכים המפורטות להלן, והחברה תדאג לספק לו מוצר חדש על חשבונה בכפוף להחזרת המוצר הפגום או השגוי שיוחזרו אל החברה בעת קבלת המשלוח החדש.

3. מדיניות ביטול

לאחר ביצוע ההזמנה, אתם זכאים לבטל את העסקה בכפוף לחוקי הגנת הצרכן החלים על העסקה שלכם, ולפי תנאיהם.

על אף האמור לעיל, אם אינכם מרוצים מהמוצר שקיבלתם מאיתנו, אנו נאפשר לכם להחזיר את המוצר אל המפעל, בתוך 30 ימים ממועד קבלת המוצר, ולקבל החזר מלא (בניכוי עלויות המשלוח).

על מנת לקבל את ההחזר, עליכם לשלוח את המוצר, באריזתו המקורית (גם לאחר שימוש במוצר) לחברת “אי וו מדיקל” בכתובת: התעשייה 4, א.ת. הר-טוב א’, מועצה אזורית מטה יהודה, ישראל (מיקוד 9980101) ולשלוח מייל לכתובת office@ozon-medical.com בו יש לרשום את הפרטים הבאים: מספר ההזמנה, שם מלא, טלפון ליצירת קשר (כפי שהופיעו בהזמנה) והסבר המתאר בקצרה את הסיבה לחוסר שביעות הרצון מהמוצר.

אנו נזכה את כרטיס האשראי שלכם, בניכוי עלויות המשלוח תוך 14 יום מיום קבלת המוצר.

 

4. יצירת קשר

ניתן לפנות לחברה בכל ענין או שאלה שיש לכם בקשר עם האתר, המוצרים, האספקה ומדיניות הביטול שלנו באמצעי התקשורת המופיעים מטה:

טלפון: 972-2-3750650+

כתובת מייל: office@ozon-medical.com

כתובת דואר למשלוחים: חברת “אי וו מדיקל בע”מ” – התעשייה 4, א.ת. הר-טוב א’, מועצה אזורית מטה יהודה, ישראל (מיקוד 9980101).

 

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

 

ולעבור לאתר בשפה המתאימה