חזון החברה

חברת OZON (אוזון מדיקל) מיישמת את החזון של פיתוח ישראלי פורץ דרך, המתבסס על ייחודיות הרכיב הפעיל שלנו – שמן זית מועשר באוזון (O3) יחד עם הרכיבים הטבעיים המובחרים ביותר. זאת ועוד, אנו שוקדים כל העת למציאת פתרונות חדשניים המבוססים על ניסיוננו רב השנים בתחום הרפואי, ועל מדע ומחקרים קליניים חדשניים. אנו נחושים להמשיך ולהיות חברת מוצרי ״האוזון״ המובילה ביותר בתחומה תוך התמקדות יתרה בצורך לסייע לכם ולהקל על סבלכם

בהתאם לחזון זה, חברת OZON נשענת על מספר ערכים מרכזיים:

1. מדע מבוסס רפואה

לא בכדי בחרנו בשורת המיצוב הבאה כעמדה הייחודית של חברתנו : ״ The Science Of Healing ״. ערך עליון זה, נשען על ניסיוננו רב השנים בתחום הרפואה, במרפאות אוזון – ד״ר איל עטיאס – בהם נעשה שימוש בגז אוזון כהליך רפואי אפקטיבי המעשיר את הגוף בחמצן, משקמו ומאיץ את החלמתו. יחד עם חדשנות טכנולוגית, מדע ומחקרים קליניים חדשניים, אנו לוקחים את הניסיון הרב בתחום ואת העולם החדש והמתקדם, אשר חוברים יחדיו ופועלים בסינרגיה מושלמת. לכן, חדשנות טכנולוגית מבוססת רפואה היא ערך עליון בכל מוצר קיים ובטח בכל מוצר חדש עליו אותו אנו מפתחים במפעל שבבעלותנו.

2. איכות

אנו משקיעים מאמץ רב ועקבי בבחירת הרכיבים הטבעיים בעלי התכונות הטובות ביותר בהם אנו משתמשים במוצרינו השונים ובהתאם לכך, בוחרים בקפידה יתרה רק את הרכיבים העומדים בסטנדרט הגבוהה שהצבנו לעצמנו, סטנדרט שהוא הרבה יותר קפדני מהרגולציה המתבקשת. כל זאת, על מנת להוציא ממפעלנו את המוצרים הרפואיים האיכותיים ביותר עבורם!

3. אכפתיות ומסירות

שביעות רצון של לקוחותינו חשובה לנו עד מאוד ולכן אנו דוגלים לספק את המוצרים והשירות המספקים ביותר. אכפת לנו מכל אחד ואחת מלקוחותינו, ולבטח אנו רוצים שתהיו מרוצים ממוצרינו הרפואיים. עד כמה אנו מאמינים במוצרים שלנו? במידה ואתם אתם לא מרוצים מהמוצר, תוכלו להחזירו תוך 30 יום ולקבל החזר כספי מלא. זאת ועוד, בכל שאלה, בקשה ו/או בעיה אנו נמצאים כאן עבורכם ותוכלו לפנות אלינו תמיד באמצעים הבאים (להוסיף לינק לצור קשר).

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

 

ולעבור לאתר בשפה המתאימה