הסיפור שלנו

דוקטור

מוצרי אוזון מדיקל – פותחו ע״י ד״ר איל עטיאס, מומחה לכירורגיה ולב חזה, ומזה עשרים שנה אלפי מטופלים עושים בהם שימוש יומיומי במרפאותיו ובבתי החולים בארץ ובעולם.

בשנת 1996, פיתח ד״ר איל עטיאס את שיטת Oxypro לטיפול בגז אוזון דרך הוריד וזאת במטרה להעשיר את הדם בחמצן ובכך להאיץ את ריפוי הגוף. המטופלת הראשונה שלו הייתה לא אחרת מאשר אמו אשר סבלה ממחלה קשה ורופאיה נתנו לה שבועות ספורים בלבד לחיות. ד״ר איל עטיאס לא היה מוכן לוותר על אמו, ובעזרת הטיפולים באוזון, הצליח להיטיב עם מצבה הרפואי ולחוות עמה שנים נוספות! לאור הרצון להפיץ את בשורת האוזון ולסייע לחולים מורכבים נוספים, הקים בשנת 2004 את מרפאות אוזון – ד״ר איל עטיאס, שם מאות אלפי מטופלים חוו וחווים את נפלאות הטיפולים באוזון. עיקר מטופלי המרפאות סובלים מסוכרת, רגל סוכרתית, פצע קשה ריפוי, כוויות קשות ואף חולים אונקולוגים.

לאור התוצאות הקליניות המרהיבות שהתקבלו עבור מטופליי מרפאותיו, החליט ד״ר איל עטיאס להרחיב את יכולות גז האוזון (O3) גם אל עבר משחות ושמנים טיפוליים, שיתנו מענה רחב ומקיף למטופליו האהובים. כך, לאחר שנים של מחקרים ופיתוחים הצליח בתהליך הטמעה איטי וזהיר, לקשור את האוזון (O3) לשמן הזית האיכותי, ולהעצים את תכונות שני הרכיבים גם יחד. בשנת 2007, מוצר הדגל שלנו, Health Cream,  קיבל אישור אמ״ר של משרד הבריאות הישראלי, ועד היום מטופלים רבים מרוצים מיכולות הריפוי שלו.

בשנת 2020, החלטנו להרחיב את קו מוצרי אוזון מדיקל, ולהקים מפעל תחת ניהולו לטובת פיקוח, ייצור ופיתוח מוצרים נוספים, מוצרים שיתנו מענה למגוון רחב של בעיות עוריות. אנו רואים חשיבות עליונה בלהיות האחראיים על המוצרים אותם אנו מפתחים ומספקים, כמו גם להיות האמונים הבלעדיים משלב בחירת חומרי הגלם המובחרים ביותר, דרך פיתוחים חדשניים ומחקרים קפדניים, ועד ייצור בסביבה סטרילית ותחת התקנים הנוקשים ביותר הקיימים בעולם. כל זאת לטובת אבטחת איכות המוצרים עבורכם ולמיקסום טיבם ויעילותם הרפואיים.

במפעל שלנו

בחברת ״אי וו מדיקל״, אנו מיישמים את החזון של פיתוח ישראלי פורץ דרך, המתבסס על ייחודיות הרכיב הפעיל שלנו – שמן זית מועשר באוזון (O3) יחד עם הרכיבים הטבעיים המובחרים ביותר. בנוסף לכך, אנו שוקדים כל העת למציאת פתרונות חדשניים המבוססים על מדע ומחקרים קליניים ובעיקר מתמקדים בצורך לסייע לכם ולהקל על סבלכם.

ככלל, מוצרי אוזון מדיקל, פותחו מתוך מפגש למול מטופלי מרפאות אוזון –  ד״ר איל עטיאס, שחלקם אף נכנסו כשותפים במפעל, ואנו עומדים כאן לשירותכם במציאת מזור לבעיותיכם הרפואיות ולבקשותיכם לפיתוח מוצרים עתידיים נוספים.

 

למידע נוסף בקרו באתר המרפאות
www.ozon-clinics.com

או התקשרו לטלפון 1-700-500-517

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

 

ולעבור לאתר בשפה המתאימה